Travelcircus

Dutch Design Hotel Artemis

4
Kunstzinnige stedentrip in een stijlvol hotel in Amsterdam
Kunstzinnige stedentrip in een stijlvol hotel in Amsterdam
John M. Keynesplein 2, 1066 EP Amsterdam
Bekijk op kaart

Dit is inbegrepen

  • Vanaf 1 nacht in een Superior tweepersoonskamer

  • Dagelijks ontbijtbuffet

  • Gebruik van de fitnessruimte

Dit is er bijzonder aan

  • Met wisselende kunsttentoonstellingen in de lobby

  • Slechts 6 km naar het centrum van Amsterdam

83%
Aanbevolen
214 Beoordelingen
1.876 Beoordelingen
Gratis annuleren

Beschrijving

Dutch Design Hotel Artemis

Welkom in Amsterdam! Kijk uit naar prachtige bloemenmarkten, pittoreske grachten en een ongelooflijk rijk cultureel aanbod. Ontdek de Nederlandse hoofdstad op een geheel nieuwe manier tijdens een stedentrip naar Amsterdam!

Een van de populairste hotels voor een stedentrip naar Amsterdam is het Dutch Design Hotel Artemis. Het hotel ligt in het kunstgeoriënteerde stadsdeel Slotervaart en is ingericht in modern Nederlands design en combineert een tijdloze stijl met kunst, comfort en luxe. In de lobby worden wisselende tentoonstellingen van ontwerpers en kunstenaars gepresenteerd.

Gasten van dit chique Amsterdamse designhotel zijn vooral enthousiast over het heerlijke ontbijt en het vriendelijke personeel en laten dit blijken in hun beoordelingen op reiswebsites zoals Tripadvisor.

Restaurant De Stijl

Ook culinair genieten staat voorop in het Dutch Design Hotel Artemis - uiteraard inclusief de nodige designtouch. 's Ochtends kun je genieten van een uitgebreid ontbijt in een stijlvolle ambiance in het hotelrestaurant De Stijl. Verheug je op verse bakwaren, heerlijk beleg en lekkere muesli.

Het dagverse menu van De Stijl in het Dutch Design Hotel Artemis biedt de hele dag door internationale gerechten zoals Italiaanse pasta, knapperige salades of sappige steaks.

Kunstliefhebbers opgelet! Ook in De Stijl kun je genieten van een indrukwekkend designconcept. Het hele interieur van het restaurant, tot en met de menukaart, is geïnspireerd op Piet Mondriaan en zijn kunststroming.

Let op: Het restaurant serveert alleen ontbijt op zondag. Het is gesloten voor lunch en diner.

Voor jou inbegrepen: Je geniet dagelijks van het inbegrepen ontbijtbuffet.

Fitness in het Dutch Design Hotel Artemis

Fitnessfans opgelet! Je hoeft je sportroutine niet op te geven tijdens je verblijf in het Dutch Design Hotel Artemis: Uitgerust met moderne apparatuur en verschillende gewichten, vindt u alles wat u nodig heeft voor een zweetopwekkende workout in de eigen fitnessruimte van het hotel.

Uw diensten inclusief: Het gebruik van de fitnessruimte is gratis.

FAQ

Waar bevindt zich de Dutch Design Hotel Artemis?

Je kunt Dutch Design Hotel Artemis vinden op het volgende adres:
John M. Keynesplein 2
1066 EPAmsterdam**
Nederland

Wanneer kan ik beginnen met inchecken op Dutch Design Hotel Artemis?

Je kamer op Dutch Design Hotel Artemis zal op de dag van aankomst voor je klaarstaan vanaf 14:00.

Tot wanneer kan ik uitchecken op Dutch Design Hotel Artemis?

Op de dag van vertrek is uitchecken mogelijk tot 12:00.

Kan ik een extra persoon boeken?

In de Superior Tweepersoonskamer kan naast de twee volwassenen één kind tot 8 jaar gratis in het bed van de ouders slapen.

Kan ik parkeren op Dutch Design Hotel Artemis?

Ja, je kunt een parkeergarage bijboeken voor ongeveer € 25 per dag.

Is er een restaurant op Dutch Design Hotel Artemis?

Ja, Restaurant De Stijl verwent je met internationale gerechten.

Kan ik mijn huisdier meenemen naar Dutch Design Hotel Artemis?

Huisdieren zijn helaas niet toegestaan op Dutch Design Hotel Artemis.