Meer dan 1 miljoen tevreden klanten
Op kwaliteit geteste tophotels
CO2-gecompenseerd reizen
+32 380 84 785
Heb je een vraag?
We staan je telefonisch in het Engels of Duits te woord
Neem contact met ons op
Travelcircus

Krijg tot 10% korting.

Nog geen account?

Travelcircus VIP
bespaar tot 10%
Tot
10% korting
Exclusieve
Persoonlijke aanbiedingen
Persoonlijke
VIP Hotline

Novotel The Hague World Forum

Johan de Wittlaan 42-44, 2517 JR Den Haag
Bekijk op kaart

Novotel The Hague World Forum

4
Stedentrip en strandvakantie in één in Den Haag

Dit is inbegrepen

  • Vanaf 2 nachten in een kamer naar keuze

  • Dagelijks ontbijtbuffet

  • Welkomstdrankje bij aankomst

Dit is bijzonder

  • Tussen stad en strand

Wist u dat? Den Haag heeft de grootste openluchtmarkt van Europa: de Haagse Markt.

Dit is inbegrepen

  • Vanaf 2 nachten in een kamer naar keuze

  • Dagelijks ontbijtbuffet

  • Welkomstdrankje bij aankomst

88%
Aanbevolen
151 Beoordelingen
Tripadvisor
215 Beoordelingen
Gratis annuleren
2

Kies extra's

Beschikbare extra's wisselen per kamer. Je kunt extra diensten en activiteiten bijboeken, zoals massages, spa, tennis, voetbal, etc. Selecteer a.u.b. eerst een kamer.

Beschrijving

Novotel Den Haag World Forum

Den Haag - een stad vol geschiedenis, thuisbasis van de Nederlandse koninklijke familie en zetel van de regering. Musea en monumenten, maar ook kunst en cultuur van wereldklasse zijn in overvloed te vinden in deze stad aan de Noordzeekust. Niet ver van het stadscentrum ligt de beroemdste badplaats van Nederland: Scheveningen. Wist u dat Den Haag de enige grote stad is met een strand aan de Noordzeekust?

Naast historische bezienswaardigheden en het prachtige strand, biedt Den Haag nog veel meer. Veel schattige boetiekjes, maar ook grote winkels maken dat u zin krijgt om te shoppen. Pretparken en dierentuinen zijn andere hoogtepunten waar vooral families met kinderen naar uit kunnen kijken.

Als u Den Haag bezoekt, is het 4⭑ Novotel The Hague World Forum de perfecte keuze. Hier kunt u genieten van moderne kamers, een heerlijk ontbijt, wellnessfaciliteiten - en het beste van alles? Het ligt op de perfecte locatie! U vindt openbaar vervoer haltes direct voor de deur en bereikt populaire bezienswaardigheden en het strand van Scheveningen in slechts een paar minuten.

Het 4⭑ Novotel Den Haag World Forum krijgt veel lof van zijn vele gasten. Op reiswebsites als Tripadvisor worden naast de perfecte ligging van het hotel ook de mooie moderne kamers met geweldig uitzicht en de vriendelijke service hoog geprezen.

Culinaire hoogstandjes in Novotel Den Haag World Forum

's Ochtends kunt u zich verheugen op een uitgebreid ontbijtbuffet met een ruime keuze aan zoete en hartige lekkernijen - hier vindt u alles wat uw hartje begeert!

Voor lunch en diner wachten de vele restaurants van Den Haag erop door u ontdekt te worden. Op het Plein zijn er verschillende pittoreske straatcafés met verschillende gerechten en leuke zithoekjes. Ook een bezoek aan de Grote Markt is zeer de moeite waard: hier kunt u terecht voor versgevangen vis uit de Noordzee.

In de bar van het Novotel The Hague World Forum kunt u van zondag tot en met donderdag ook genieten van diverse warme gerechten. Heerlijke drankjes zijn de hele week verkrijgbaar - perfect om de avond mee af te sluiten!

Voor u inbegrepen: Het dagelijkse ontbijt van het buffet en een welkomstdrankje bij aankomst zijn gratis voor u.

Wellness in Novotel Den Haag World Forum

Na een lange dag in de stad heeft u vast zin om te ontspannen en het rustig aan te doen. In de wellnessruimte van het hotel vindt u een sauna en een fitnessruimte, waarvan u tegen betaling gebruik kunt maken.

Vakantie in Den Haag

Een stedentrip naar Den Haag is iets heel bijzonders - naast de vele bezienswaardigheden is er ook de zee, het strand en de bijbehorende kustsfeer. Het resultaat is een levendige stad vol avontuur. Vanuit het centrum brengt de tram u in slechts 20 minuten naar Scheveningen of Kijkduin, waar zeelucht, zon en zout water op u wachten.

Bar
Wifi
Fitness
Parkeerplaats
Rolstoeltoegankelijk
Ontbijt
Rookvrij hotel
Wellness ruimte
Shuttledienst
  • Overnachting in een kamer van de geboekte categorie
  • Inclusief dagelijks ontbijtbuffet
  • Inclusief welkomstdrankje

Extra informatie

  • Check-in: vanaf 15:00 uur
  • Check-out: tot 12:00 uur
  • Hoteladres: Novotel The Hague World Forum, Johan de Wittlaan 42-44, 2517 JR Den Haag, Nederland

Extra's

  • Stads-/toeristenbelasting: €5,35/nacht per persoon
  • Wi-Fi: inbegrepen
  • Huisdieren: €25/nacht per dier
  • Parkeren: €34,50/dag

Extra personen

  • Maximale bezetting 2 volwassenen + 1 kind
  • Kinderen t/m 15 jaar: gratis in extra bed
  • Kinderen van 16 t/m 17 jaar: €17/nacht incl. ontbijt

Wijzigen en annuleren

Gratis annuleren tot 8 dagen voor aankomst
Travelcircus brengt in het algemeen 30% annuleringskosten in rekening en 90% vanaf de 7e dag voor de overeengekomen vertrekdatum. Als alternatief bieden wij de volgende, gunstigere annuleringsvoorwaarden voor deze reis:
Je kunt jouw reis tot 8 dagen van tevoren annuleren in ruil voor een tegoedbon ter waarde van jouw boeking (minus eventuele verzekeringspolis). Deze tegoedbon is 3 jaar geldig en kan gebruikt worden voor iedere Travelcircus aanbieding. De tegoedbon kan worden overgedragen.
Wanneer je hiervan gebruik wenst te maken, neem dan uiterlijk 8 dagen voor aankomst contact op per e-mail met [email protected]
Travelcircus berekent de annuleringskosten als volgt:
  • Annuleren tot 8 dagen voor check-in: gratis als waardebon
  • Annuleren vanaf 7 dagen voor check-in of no-show: 90% van de totale prijs

Voor omboekingsverzoeken kunt u tot 7 dagen van tevoren contact opnemen met ons serviceteam op [email protected].

Reisorganisatie

Verantwoordelijke reisorganisatie
Dormben Hotel The Hague OpCo B.V.
Dormben Hotel The Hague OpCo B.V
Johan de Wittlaan 42 - 44 2517 JR, ZUID-HOLLAND

Bereikbaarheid

Wanneer u met de auto reist, voer dan het volgende adres in uw navigatie in:

Novotel The Hague World Forum
Johan de Wittlaan 42-44
2517 JR Den Haag
Nederland

Reis met de trein naar Den Haag Centraal. Met de bus of traim reist u in 20 minuten naar het hotel.

FAQ

Ja, voor €22,50 per 24 uur kunt u bij het hotel parkeren.

Ja, vanaf Den Haag Centraal neemt u de bus of tram in 20 minuten naar het hotel.

U moet voor 12:00 uur uitchecken.

U kunt vanaf 15:00 uur inchecken.

Het adres van Novotel The Hague World Forum is:
Johan de Wittlaan 42-44
2517 JR Den Haag
Nederland

Ja, u kunt voor €34,50 per dag bij het hotel parkeren.